Informace o nás

 

S chovem zakrslých králíčků jsem začala v roce 2008, pak jsem chov omezila z důvodu absolvování vysoké školy. Po absolvování jsem si opět zakoupila samičku zakrslého beránka.

Nyní mám samičku Bětku. Bětka se narodila v Hobby chovu Rabbitworld. Je béžového zbarvení, se satén genem, hnědé oči.

 

 

 

 

                                                         

 

 

 

 

Sameček Cooper z Owerly se narodil v Hobby chovu Teddy z Owerly (matka Romy z Owerly,otec Antonio Španěl Most4tlerteddys). Jedná se o zakrslého beránka s teddy genem. Je černobílý s bílou hlavou. V současnosti se nachází u chovatelky Klárky.

Bětka je chovaná v kleci Ferplast 100 deluxe. Jako krmení je králíčkům podáváno seno, obilí, kukuřice, slunečnice, sušené banány, ořechy, tráva, mrkev, jablko, vitamínové přípravky. Na okus jsou podávány větvičky ovocných stromků a minerální kámen. Jsou naučeny na záchůdek. Denně jsou pouštěni z klece ven na proběhnutí, což mají králíčci velmi rádi.

Králíčci jsou pravidelně přeléčováni proti kokcidióze, pravidelně očkovani proti králičímu moru a myxomatóze.

Naši králíčci jsou vymazlení a běhají za námi jako pejsci..

Představuji Vám další samičku, kterou mám z chovu Králíci Lenora. Jmenuje se Bettynka. Narodila se 4.5.2015, tudíž s ní počítám do chovu od ledna 2016.

 

Další naší budoucí samičkou, se kterou počítám do vrhu je modře stříbřitá samička Barunka, dcera od Bětky narozená 17.7.2015. Sice si ještě počkáme, počítám tak od března 2016.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samečkem, se kterým počítám, bude Stewie z mého chovu. Pochází od Wendy a Fitzgeralda. V současnosti je majitelkou paní Pavlína Rybníkářová.